Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Aralık 2019, E-Bülten

                                                                                               

 

E-Bülten Aralık 2019, E-Bülten

 

 

12 Aralık tarihinde İstanbul Sanayi Odasının düzenlemiş olduğu Ar-Ge merkezleri toplantısına katıldık.

Ar-Ge Merkezleri ile ilgili deneyimler ve sorunlar ele alındı.

İSO Başkan Yardımcısı Sadık Ayhan Saruhan ev sahipliğinde gerçekleşen; birçok kurum ve kuruluşun uzmanları tarafından Ar-Ge ve Tasarım Merkezi başvuru, yürütme, raporlama süreçleri ile ilgili deneyimlerinin paylaşıldığı, Ar-Ge Merkezleri'ne verilen desteklerin ele alındığı toplantıya sanayi kuruluşlarından yoğun bir katılım oldu. 

Açılış konuşmalarının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Sn. Bilal Macit'in katılımcılara konuyu tüm detayları ile ortaya koyan ve birçok sorunun yanıtını barındıran sunumunu yaptı.

Değerli müşteri ve müşteri adaylarımız,

Bildiğiniz gibi 12 Mayıs kararı ile her birey fabrika abone  sözleşme gücü kadar güneşten elektrik üretip mahsuplaşabiliyor.

1999’ dan beridir güneş enerji konusunda faaliyet gösteren firmamızın onlarca MW yüzlerce proje TEDAŞ kabulleri ile Türkiye’de öncü firmalardan olduğunu tüm Türkiye Cumhuriyeti Devlet ve kurumlarımız bilmektedir. Bitirmiş olduğumuz iş bitirmeler özel ve kamu devlet projeleri ile 8 yıllık Ongrid 20 yıldır Offgrid referanslarımızla sizlere teklif projelendirmeler TEDAŞ - TEİAŞ kabulleri ile beraber anahtar teslim düşünden gerçeğe kadarki tüm süreçleri yönetiyoruz. Bu konuda titizlikle kaliteli elektrik üretim garanti taahhütlü iş yaptırmak talepleri olan siz saygıdeğer müşterilerimize detaylı elektrik statik proje tasarımlarımızla teklifler sunmak isteriz.

 

 

 

 

 

 

Ürdün Amman Jordan enerji alanında ziyaretlerimiz işbirliklerimiz hızla devam ediyor. Power Group Türkiye için çalışıyor, üretiyor, ihraç ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

400 kVA Ortea Regülatörümüzün bakım,  arıza, onarım işlemleri tamamlanmıştır..

Özellikle voltaj problemi olan Türkiye, Orta Asya ve Arap ülkeleri gibi yerlerde büyük güçte voltaj regülatörü talepleri olmaktadır. Şebekedeki voltaj yükselmeleri, voltaj düşmeleri, anlık elektrik kesintileri gibi durumlarda voltaj regülatörleri vazgeçilmez hale gelmiştir.

 

 

 

 

 

Giresun ili Kovanlık HES projemize Endüstriyel güç ürünlerimizi verdik ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akfen RES projelerinde Power ürünleri tercih edilmiştir. Ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

https://www.enerjiportali.com/akfen-canakkale-denizlide-dort-res-icin-16-milyar-yatirim-yapacak/

 

 

 

Avrupa ve Balkan ülkelerimizin SCADA altyapı işlerinde Power Endüstriyel ürünleri 10 yıldan bu yana tercih ediyor. Nice yıllara ..

 

 

 

 

 

Avustralya, Madagaskar, Rusya, Amerika, Meksika, Peru bölgeleri Power Elektronik  Endüstriyel ürünleri ile besleniyor..

Dünyanın her bölgesinde ürünleri olan Power Elektronik enerjinin  üretiminde iletiminde dağıtımında kalite ve sorunsuz ürün istenen her yerde..

Power Elektronik A.Ş  konusunda dünyada sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

 

 

 

 

Madagaskar Hydro Elektrik Santralleri  Power ürünleri ile kalitesine güç kattı.

Ürünlerimiz kalitemiz hizmetimiz Dünyanın her yerinde..

Power anytime, anywhere.

 

 

 

 

Azarbaycan Bakü tarafında 1500 MWh doğalgaz çevrim santralları Power Elektronik 110 & 220 VDC Endüstriyel Sistemlerine emanet edildi.

Bize güvenen tüm değerli çözüm ortaklarımıza teşekkür eder nice sağlıklı mutlu huzurlu projeler  kazançlar dileriz.

 

2017-2018 döneminde ENERJİSA, AYEDAŞ, BAŞKENT EDAŞ, TOROSLAR EDAŞ bölgelerine 1500 adet 24-48-110 VDC Endüstriyel redresörlerimizi kurduk. Bu proje ile  Türkiye’nin %50 sahasında ürünlerimiz çalışmaktadır.

21. yılımızda 21.000 adet ürünle tüm dünyaya üretmeye AR-GE yapmaya  hizmet vermeye hızla devam ediyoruz.

 

 

 

DEDAŞ Dicle Elektrik Dağıtımda 750 adet üzerinde kritik noktada sadece Power Elektronik ürünleri tercih edildi. DEDAŞ kurumumuza kaliteli ürünler tercih ettiği için  firmamıza AR-GE merkezimize ülkemize verdiği destekten dolayı teşekkür eder nice başarılı sağlıklı kazançlı yıllar dileriz.

VANGÖLÜ EDAŞ SCADA merkezleri Power Elektronik ürünleri ile kaliteli hizmet sunmaya 5 yıldır devam ediyor..

%100 yüklerde ve aşırı yük yüksek gerilim kısa devre ve tüm korumaları sıcaklık ve voltaj aralıkları ile kaliteli ürünler almaya test etmeye, eğitim almaya, öğrenmeye, öğretmeye gayret eden tüm müşterilerimize teşekkür eder nice yıllar kaliteli ürünleri almaya ülkemizi kaliteli ürünler üretmeye teşvik ve destek veren tüm kurum kuruluşlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

 

UEDAŞ Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş Bursa, Balıkesir, Çanakkale bölgelerinde kritik noktalara Power Elektronik ürünlerini kullanalı 8 yıl oldu. 8 yıldan bu yana hiç sorun yaşamayan 650 adet SCADA kontrol noktasında Power ürünlerini kurup uzaktan tüm alarm izleme haberleşme sistemlerimizi kullanmaktadır.

Sayın kurumumuz bizi tercih ettiği için teşekkürü borç bilir ülkemize ve AR-GE test üretim merkezimize duyduğu güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Trakya Tekirdağ bölgesinde 150 adet üzerinde ürünlerimiz kullanılmaktadır.  Kaliteli ürünler almaya cesaret eden tüm yurt geneli teknik mühendislerimize teknik kadrolarına teşekkür eder, tüm şartnamelere madde madde uyması için gerekli testleri adım adım yapan teknik bilgiye harfiyen önem veren herkese teşekkür ederiz.. Sayın kurum yöneticilerine ve mühendislerine teşekkür eder nice sağlıklı huzurlu mutlu seneler dileriz.

https://images.app.goo.gl/eu93DVz9VptgPXt77

 

 

Aydem Denizli Muğla İzmir Gediz Bölgesi’nde 10 yıldan beridir sorunsuz çalışan ve en kritik bölgelerde Power ürünlerini kuran kullanan Sayın Ege bölgemize kaliteli hizmet sunmaya çalışan kurumumuza başarılar diliyoruz..

 

 

CK grubu BEDAŞ, Akdeniz EDAŞ, Çamlıbel EDAŞ kurumlarımızda 2500 adet üzerinde trafo merkezleri köşklerinde SCADA sistemlerinde güneş santrallarında TEDAŞ ve TSE standartlarında ürünlerimizi tercih ettikleri için kalitelerini ürünlerimizin olduğu noktalarda en iyi hizmeti verdiklerini biliyoruz. Sayın kurumumuza Power Elektronik ürünlerini tercih etmeye kaliteli ürünler alıp uzun yıllar sorunsuz çalışmaya hizmet almaya önem vermelerini bekliyor nice sağlıklı huzurlu mutlu seneler diliyoruz..