Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Eylül 2019, E-Bülten

                                                                                               

 

E-Bülten Eylül 2019, E-Bülten

 

 

Vangölü Edaş 55 kişilik saha ve teknik ekiplerin katılımıyla Van'da Endüstriyel güç ekipmanlarımızdan UPS, Redresör, Regülatör, Akü sistemleri konusunda seminer düzenledik, bilgi ve tecrübelerimizi paylaştık. Başta Vedaş genel müdürü Sn. Sami Kovancı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Power Elektronik ekibi Endonezya partnerlerini ziyaret etti.

 

 

 

 

 

 

 

Akü izleme sisteminin faydaları;

-Önleyici faaliyetleri zamanında yaparak iş sürekliliğini sağlar.

-Her bir akünün sağlık durumunu bağımsız olarak izler.

-Acil durumların önüne geçilerek, planlı akü alımları yapılmasını sağlar.

-Uzaktan erişim imkanı sunarak, işinizi her an her yerden yönetme fırsatı sunar.

-Kayıtlı veri ve raporlama ile garanti durumunun belirlenmesini ve doğrulanmasını sağlar. Kullanılan akülerin gösterdiği performans kayıt altına alınır.

-Personelinizin akü raflarından/odalarından ve hassas işlemlerin yapıldığı bölgelerden uzak tutarak, hem onların güvenliğini hem de faaliyetlerin duraksamadan devam etmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dağıtım Şirketi fabrika testlerimiz devam ediyor.. Kaliteli ürün almak isteyen herkesi firmamıza bekleriz.. www.powerelektronik.com.tr +902164816699 info@powerelektronik.com.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

21 Eylül Cumartesi günü Ankara’da Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (ETMD) gerçekleştirdiği etkinlikte Geleceğe yönelik sektörümüz için yapılacakları konuştuk. Hem kahvaltı yaptık hem sohbet etme imkanı yakaladık. Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği’ne etkinlik için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Firmamız 21. yılında, EÜAŞ, TEİAŞ yurt geneli 1000 adet üzerinde Yüksek Gerilim indirme şalt tesisleri ve ITM GIS merkezlerinde ve TEDAŞ dağıtım şirketlerimizde Power Elektronik A.Ş olarak Power marka DC /AC UPS, Akü, Redresör grubu ürünlerimiz 15 yıldan bu yana tercih edildiği için Enerji Bakanlığı ve EÜAŞ, TEİAŞ, TEDAŞ ve Dağıtım Şirketleri kurumumuza teşekkür eder nice uzun yıllar birlikte çalışmayı arzu ederiz.

Endüstriyel güçte 20 yıldan fazla tecrübemiz ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

Cezayirli partnerlerimiz şirketimizi ziyaret etti.

Power Elektronik A.Ş 20. yılında AR-GE Merkezi olma hakkına sahip olmuştur.

Savunma sanayi ve yurtdışı birçok ülkelerde işbirlikleri ile özel ürünler farklı projelere nitelikli ürün çözümleri sunan dünyada sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

 

Power Elektronik A.Ş has become the R & D Center in its 20th year. Specialized in defense industry and cooperation in many countries abroad, special products have managed to be among the few companies in the world offering qualified product solutions to different projects.

ARUS Üyeliğimiz kabul edilmiştir. Power Elektronik San. ve Tic. A.Ş. olarak ARUS Üyesiyiz..

Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi ve

Ostim Enerjik üyesiyiz.