Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Haziran 2018, E-Bülten

                                                                                               

 

  E-Bülten  

Haziran 2018, E-Bülten  

 

Power Elektronik Anytime Anywhere working !

Power Elektronik; günümüzde yurt içi / yurt dışı havalimanlarında; pist aydınlatma, kule haberleşme, stadyum, üniversite, kamu ve özel hastanelerin ameliyathane, görüntüleme merkezleri, Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Demir Yolları, hidroelektrik santralleri gibi farklı birçok kuruluşta hizmet vermektedir. Satış sonrası teknik destek hizmetleri, müşteri memnuniyeti ile de rakipleri arasında fark yaratmaktadır. 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan Firmamız portföyüne yeni ülkeler ilave ederek Türk Sanayisi' ne katkıda bulunmaktadır.

Kaliteden ve güvenilirliğinden ödün vermeyen Power Elektronik; kesintisiz güç kaynakları ve temiz enerji alanında dünyada lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

 

Power Elektronik üretiyor Türkiye büyüyor..

20 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile sektörde önemli bir konuma gelen Power Elektronik rekabetin yoğun olduğu günümüz koşullarında üst düzel teknoloji kullanımı, etkin AR-GE çalışmaları ve prejtijli donanımı ile rakiplerinden kolaylıkla ayrılarak ürünlerini müşterilerine daha kaliteli sunabilmek için yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor..

 

 

 

Güneş Enerjisi nasıl kullanılır?

Güneş Enerjisi’nde kullanılan solar invertörler şebekeye bağlı sistemler için kullanılan on-grid ve off-grid dediğimiz invertörlerdir.

Detaylı bilgi için tıklayınız..

 

Denizli Kocadere 10MWp Güneş Enerji Santralimiz elektrik üretmeye devam ediyor..

 

Özel ürünlerde Dünyada sayılı firmalar arasına girdik..  Türkiye’nin her yerinde kullanıcının ihtiyacı olan sistemin belirlenmesi için yerinde tespit yaparak bir rapor oluşturulur ve bunun sonucunda müşteriye en uygun çözüm sunulur. Müşteri ihtiyaçlarına göre bakım anlaşmaları yapılır. Yüzde 100 yerli üretim yapmanın en büyük avantajı olan anında yedek parça teminiyle kullanıcılarımıza %100 verimlilik sağlamaktayız.