Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Mayıs 2018, E-Bülten

                                                                                               

 

  E-Bülten  

Mayıs 2018, E-Bülten  

 

Dinamik UPS çalışma prensibi;

Kısa süreli şebeke problemleri ve uzun süreli kesintilere karşı tümleşik, yüksek güvenlikli ve uzun ömürlü çözüm için dinamik kesintisiz güç kaynakları Hitzinger kalitesiyle sunulmaktadır. Dizel Jeneratör ve Statik KGK çözümüne gerek kalmayacak şekilde tek bir sistem ile enerji sürekliliği ve kalitesinin önemli olduğu; telekomünikasyon merkezleri, bilgi işlem üsleri, hassas üretim tesisleri, hastaneler, havaalanları ve benzeri yüksek güçteki birçok yerde ideal çözümü sunmaktadır.

https://youtu.be/yzIgEy-tKfE

 

 

10.7 MWp Denizli Kocadere Güneş Enerji santralimiz 5 aydır Elektrik üretiyor. Ülkemize hayırlı olsun.

 

 

Alanya 3.2 MWp güneş santralimiz daha fazla büyüyecek Belediyemize çok iyi gelirler gelmeye devam ediyor. Alanyalılara hayırlı uğurlu olsun..

 

Yurt içi ve Yurt dışı UPS, redresör test kabullerimiz hızla devam ediyor..

Çatı solar projelerimiz yurt içi ve yurt dışı hızla devam ediyor. Çatılarınızı Enerji Santraline dönüştürün. Çatı üstü güneş enerjisi sistemleri işletmelerinizin veya üretim tesislerinizin çatısında iç ihtiyaç elektriğinizi üreterek maliyetinizi azaltmanız için en ideal yöntemdir. Ges çatı uygulaması, uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanan farklı çözümler sayesinde her türlü çatıya uygun olarak özel çatı ges projeleri geliştiriyoruz.

2018 Power & Solar iftar yemeğimiz.