Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Mayıs 2020, E-Bülten

                                                                                               

 

E-Bülten Mayıs2020, E-Bülten

 

 

 

Power elektronik, Ar-Ge merkezi olarak TÜBİTAK-TEYDEB destekli projeleri ile güç elektroniği alanında birçok sektöre yönelik hizmetler çözümler sunmaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Power Elektronik her türlü haberleşme altyapısı ile tüm SCADA & Otomasyon projelerinde partnerleri ile detaylı iletişim kurmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Power Elektronik UPS & Redresör ürünleri dünyanın birçok projelerinde 21 yıldır müşterisinin beğenisini kazanmaya devam ekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Power Solar Enerji Üretim A.Ş olarak yurt içi ve yurt dışı birçok alanda damla & yağmur sulama projelerimiz hızla devam ediyor. Tüm detay hesap mühendislik çalışmalarımızla %99,9 net hesap çıkarabildiğimiz tüm proje çizim tasarımını titizlikle müşterilerimize sunuyor enerji üretim garantisi veriyoruz. Çıkarmış olduğumuz mühendislik hesaplarından malzeme seçiminden kaynaklanan tüm kayıpları geri ödemeye garanti eden Türkiye’deki ilk firma olma özelliğimizi sürdürmeye özenle devam ediyoruz. Detay için referanslarımızı aramanızı rica ediyoruz.

http://www.powersolar.com.tr/fina-enerji-107mwp-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Power Elektronik Endüstriyel UPS, İnverter, Redresör, STS ürünleri dünyanın her kıtasında çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Şehir Hastanelerimizin İTM Şalt tesislerinde TEİAŞ onaylı Tip Test ve TSE belgeli DC/AC Redresör Akü grubu sistemlerimizi vermeye devam ediyoruz. Yurt geneli ve Yurt dışı birçok kritik noktada bulunan ürünlerimize her geçen gün güven artmaktadır..

 

Güneş Enerjisi Pompa Çözümleri

Solar Energy Pump Solutiouns

 

 

Yeni tip endüstriyel Redresörlerimiz..

Detaylı bilgi için tıklayınız;