Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Ocak 2016, E-Bülten

 
     

                                                                                                                                                                                    

Power Elektronik Bülten

 
  Ocak, 2016 www.powerelektronik.com.tr

    www.powersolar.com.tr

www.powermuhendislik.com.tr

TEDAŞ Onaylı GES Projeleri Hazırlıyoruz..!

 

Taahhüdümüz altında bulunan Erzurum Pado Dondurma 320 kw GES projesinin elektrik, statik projeleri ile, kısa devre hesapları, panel inverter uyumluluk hesapları, gerilim düşümü hesapları, topraklama ve yıldırımdan korunma hesapları hazırlanmış ve TEDAŞ Onayı alınmıştır.

Solar enerji kurulumundan önce yapılması gereken tüm mühendislik hesapları ve projelendirme işleri tarafımızdan yapılmakta ve TEDAŞ onayına uygun proje dosyası hazırlanmaktadır. Mühendislik ve proje geliştirme alanında kendisini sürekli geliştiren şirketimiz, daha önce Emlak konut 11*4 Kw GES proje dosyasını hazırlayıp Ayedaş onayını ve Uşak il özel idare 56 Kw GES Proje dosyasını hazırlayıp Oedaş onayını almıştır.

Elektrik mühendisliği konusunu içeren tüm dallarda proje geliştirme hizmeti vermekteyiz.

 

DEVLET SU İŞLERİ ADIYAMAN ÇAMGAZI ARGE PROJESİ 2.2 mWp GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ..

TEDAŞ kabulünü tamamladığımız projemizde 80 kişi 2 ay içinde anahtar teslim projemizi tamamlayarak devreye aldık. Yılda 3,5 milyon kwh elektrik üretecek olan santralimiz ülkemizde yine en büyük Ongrid mahsuplaşmalı devlet projesi olma özelliğini sağlamıştır. Emeği geçen tüm bölge ve Dsi yetkililerine teşekkür eder Devletimize milletimize hayırlı olmasını dileriz..

ODTÜ KIBRIS KAMPÜSÜ BİTMEK ÜZERE

Ortadoğu teknik Üniversitesi Kıbrıs kampüsü 1 MWp Güneş Enerjisi Santralimizi Kıbtek kuralları gereği kabullerini yaptırdık. Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bu proje tüm Üniversitelerimizde ders konusu olup yine Power Solar farklılığı kalite anlayışı ile Ar-Ge projesi halini almıştır. 

 

Özellikle sanayi kuruluşlarında enerji karşımıza elektrik basınç termal vb. olarak çıkmaktadır. Gerçek bir enerji tasarrufu için bu farklı enerji türlerini bir arda ölçümleyen ve analiz eden bir sistem varlığı gereklidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

300 A Endüstriyel Tip Redresörlerin Genel Özellikleri

 · 16-Bit DSP kontrollü  · Grafik LCD ekran  · 5 vektör buton  · %5' ten düşük ripple çıkış salınımı · Alarmlar için SCADA' ya uygun kuru kontak röle çıkışları · Aşırı sıcaklık koruması · Programlanabilir Boost (hızlı) şarj akımı ve süresi ve Float (tampon) şarj gerilimi · Anlık olarak ekranda tüm değerleri okuyabilme imkanı · Trafo ve tristör teknolojisi ile doğrultma · Önden erişim · Giriş gerilimi 1 Faz 220±%20, 3 Faz 380±%20 VAC · Giriş Frekansı 50 Hz ±%5 · Giriş sigorta koruması · Giriş gerilim ve akımını ekranda anlık olarak görebilme · Çıkış gerilimi 12VDC-24VDC-48VDC-110VDC-220VDC  · Çıkış gerilim ve akımını ekranda anlık olarak görebilme · Çıkış kısa devre koruması · Ön panelde durum ledleri

PWR33 GOLD DS MODEL KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI

  • 0.9 güç faktörü
  • %96 verim
  • THD %3
  • 8 adete kadar paralelleme

Yüksek giriş güç faktörü

Düşük giriş akımı harmonik distorsiyonu

%96 ya varan yüksek verim

Aküden başlayabilme özelliği

Statik ve bakım by-pass özelliği

Power Mühendislik Proje Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Hayırlı Olsun !..

Power Elektronik yan kuruluşu olan Power Mühendislik firması faaliyet göstermeye başlamıştır. Uzman teknik kadrosu, kurumsal yönetim anlayışı güçlü saha kadrosu ile firmalara hizmet sağlayarak projelere imza atacaktır.

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powerelektronik.com.tr