Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Ocak 2020, E-Bülten

                                                                                               

 

E-Bülten Ocak 2020, E-Bülten

 

 

 

Elazığ ve Malatya'da hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Kalbimiz de, dualarımız da sizinle..

 

Türkiye'nin en prestijli kültürel etkinliği 7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, 300'ün üzerinde yayınevini yüzbinlerce okurla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl 'Keşfet' temalı organize edilen fuarın onur konuğu ise polisiye romanların usta kalemi Ahmet Ümit olacak. Kitaba dair keşfedilmeyi bekleyen her şeyin 8-16 Şubat tarihleri arasında sergileneceği CNR Kitap Fuarı, kolay ulaşımı, fuara özel indirimleri, sürpriz etkinlikleri ile 500 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayacak. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodrum otel projemiz..

 

 

 

 

 

 

 

3-5 Mart 2020 tarihleri arasında Dubai Middle East Energy fuarındayız.. Hall:7 Stand: F01 We are at Dubai Middle East Energy exhibition between 3-5 March 2020 .. Hall: 7 Stand: F01 www.powerelektronik.com.tr

 

 

 

 

Birleşmiş Milletler (UNDP) projesi kapsamında Afyon'da kurulan Kulak Güneş Enerji santrali Power Solar tarafından devreye alınmıştır.

 As part of the United Nations (UNDP) project, the Kulak Solar Power Plant established in Afyon, was commissioned by Power Solar

 www.powersolar.com.tr

 

 

 

 

 

 

16 adet 300 kVA UPS' lerimiz dünyanın birkaç ülkesine sevkleri yapılarak kurulumları gerçekleşti..

Our 16 units of 300 kVA UPS have been shipped to several countries in the world and installed.

 

 

 

 

Power Elektronik & Power Solar ekibimiz sahalarda keşiflere hızla devam ediyor. Teknik saha gezilerimiz projelendirmelerimiz dünyanın her yerinde beğeni ile ilerliyor.

 

 

 

 

 

Endüstriyel DC/AC UPS, Redresör, İnvertör, Konvertör, STS, sistemlerimiz kritik projelerde %99,99 güvenli şekilde çalışmaktadır. Petrol & Rafineri, Demiryolları, Enerji Santralleri alanlarında 21 yıldan beri olduğu gibi daha çok hizmet vermeye ve yaratmaya devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

PWR 11 ( 1-15 kVA) serisi, PWM (Darbe Genişlik Modülasyonu) ve IGBT teknolojileri ile üreti lmişti r, mikro işlemci kontrollü, tam sinüs çıkışlı, on-line double conversion kesinti siz güç kaynaklarıdır.

 

PWR 11 serisi KGK sistemleri, bilgi işlem odalarını, ana bilgisayarları, haberleşme sistemlerini, hassas medikal cihazları, endüstriyel otomasyon sistemlerini güvenle besler. Şebekedeki voltaj düşmelerinden, yükselmelerinden, ani piklerden ve elektrik kesinti lerinden korur.

 

 

 

 

İŞ İLANI !

İnşaat Mühendisi

  • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
  • Alanında 2-10 yıl tecrübeli,
  • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, gerektiğinde sahada görev yapabilecek,
  • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
  • Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, 
  • AutoCAD programını iyi derecede kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
  • B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,

ilgili kişilerin CV 'lerini power@powerelektronik.com.tr adresine mail atmasını rica ederiz.