POWER MODÜLER UPS

POWER MODÜLER UPS

 

POWER, petrol ve gaz endüstrisi, petrokimya sanayi, enerji santralleri, havaalanları ve diğer endüstriyel uygulamalar için DC ve AC güç çözümleri uygulamaları sunuyor. Demiryolu ve sinyalizasyon sistemleri ve izleme cihazlarının sinyallerinin şebeke arızası durumunda sürekli çalışır halde kalması için güç kaynağı olması gerekir. Birçok önemli yükler elektronik kontroller gibi haberleşme cihazları vb. elektriğe karşı pil arızası için koruma sağlamaktadır.
 
Modüler Güç Üniteleri ile küçük adımlardan büyük adımlara kadar arttırılabilen kademeli ekler ile çoğaltılmaktadır. Bu ise ihtiyaçlar doğrultusunda tek kasada ekler ile çözülebilmekte ve çözüm daha kalıcı ve uzun vade içermektedir. Günümüzün telekom sistemlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için güvenilir ve hazır güç kaynağı birimlerinin kullanılmasını gerektirir. Power, çalışma ortamlarında güvenli güç kaynakları ve akış kontrollü olarak kullanılmasındaki önemi göz önüne almaktadır. Tüm Telekom operatörlerinin tercih ettiği güç kontrol ve kesintisiz güç kaynakları size en emniyetli iş akışını sağlamak için tasarlanmıştır.
 
Güç Modüllerinin kullanımında sürmeli ek üniteler ile ileride sistem gereksinimindeki güç artırımında modüller istenilen oranda eklemek yolu ile güç artırımına gidilir. Yüksek verimlilik için dünyada en çok tercih edilen markalar arasında olan Benning teknolojik olarak size istenilenin üstünde bir performans sağlayacaktır.