Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Temmuz 2019, E-Bülten

                                                                                               

 

E-Bülten Temmuz 2019

 

Bayi ve partnerlerimize eğitim vermeye ve işbirliklerimizi kuvvetlendirmeye devam ediyoruz.

 

Kuşadası - Aydın bölge bayimizi ziyaret ettik bölgedeki projeler hakkında görüştük işbirliklerimizi genişletmeye devam ediyoruz..

 

 

 

ARUS Üyeliğimiz kabul edilmiştir. Power Elektronik San. ve Tic. A.Ş. olarak ARUS Üyesiyiz..

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’mizde yapılan Rüzgar Santrallerinde 3000 MW’ lık proje’ de Power Elektronik UPS ve redresörleri tercih edilmiştir. Bizi tercih eden saygıdeğer teknik incelemeler testler ve kabuller yapan Global Teknik Mühendislik proje uygulama firmalarımıza teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Güney Amerika’ya özel tasarım ürünlerimizi sevk ediyoruz..

 

 

 

PWR33 OL Model UPS’ ler üst seviye performans ve koruma özellikleri çok çeşitli elektriksel ortamlara uygun olarak programlanabilen en son DSP teknolojisini kullanır. PWR33 OL serisi ile birlikte, verimlilik, güvenilirlik, ve fonksiyonellik analog teknoloji ile ulaşılmaz seviyelere yükseltilmiştir. Özel ve devlet hastanelerinde, havaalanlarında, fabrikalarda, endüstriyel tesis, makina sektöründe, bankalarda, tersanelerde, enerji üretim santralleri vb. IT sektörlerinde güvenle çalışmaktadır.

 

5A-100A Muhtelif akım değerlerinde Redresörlerimizin Yerli Malı belgesi

 

 

 

Power Elektronik A.Ş 20. yılında AR-GE Merkezi olma hakkına sahip olmuştur.

Savunma sanayi ve yurtdışı birçok ülkelerde işbirlikleri ile özel ürünler farklı projelere nitelikli ürün çözümleri sunan dünyada sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

 

Power Elektronik A.Ş has become the R & D Center in its 20th year. Specialized in defense industry and cooperation in many countries abroad, special products have managed to be among the few companies in the world offering qualified product solutions to different projects.